[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je utorok 25. 06. 2024   Meniny má Tadeáš, Olívia      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Preberanie správ TK KBS

Tlačová kancelária Konferencie biskupov (TK KBS) Slovenska umožňuje preberianie svojho spravodajstva inými médiami (printovými alebo elektronickými) nasledovným spôsobom:

Printové médiá

Spravodajstvo TK KBS je možné do časopisov alebo novín preberať v plnom rozsahu s podmienkou uvedenia zdroja správy (Zdroj: TK KBS) s linkom na www.tkkbs.sk pri každej publikovanej správe.

Web stránky

Správy možno na inú webovú stránku prebrať iba s predchádajúcim súhlasom redakcie TK KBS s podmienkou uvedenia zdroja správy pri každej publikovanej správe. (Zdroj: TK KBS) s odkazom na správu na www.tkkbs.sk.

Fotografie

Fotografie je možné po písomnej žiadosti adresovenej redakcii TK KBS a jej súhlase preberať iba do novín a časopisov s podmienkou uvedenia zdroja správy. TK KBS zostáva naďalej vlastníkom autorských práv i na fotografie publikované v printových médiách.

Publikovanie fotografií z fotobanky TK KBS na webových stránkach sa neumožňuje, iba po konkrétnom jednorázovom súhlase redakcie TK KBS.

Zvukové záznamy

Zvukové záznamy publikované verejne prostredníctvom webu http://audio.tkkbs.sk je možné preberať do vysielania rádií, v prípade preberania zvukového záznamu na web stránku sa toto umožňuje iba zlikovaním zvukovej správy na správu na web stránke TK KBS.

Video správy

Video správy nie je možné preberať na iné web stránky, iba odkazom na konkrétnu správu na web stránke TK KBS.

Video správy vo vysielacej kvalite je možné publikovať iba so súhlasom TK KBS a po vzájomnej dohode o spôsobe distribúcie správy vo formáte MPEG-2.