[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je štvrtok 30. 11. 2023   Meniny má Ondrej, Andrej      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Mastodon][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  november  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Témou najbližšej kresťanskej konferencie pre podnikateľov budú peniaze
P:3, 07. 02. 2023 11:25, DOM

Bratislava 7. februára (TK KBS) Spoločenstvo Martindom pozýva aj tento rok na kresťanskú konferenciu pre podnikateľov. Uskutoční sa v dňoch 12. – 13. apríla 2023 v areáli Kúpeľov Nimnica. Témou budú peniaze.

Bez peňazí to nejde

Tému konferencie organizátori približujú takto: „Bez peňazí to jednoducho nejde. Sú krvou v tele našej firmy, základným ukazovateľom a tiež ovocím nášho snaženia.“ Účastníci konferencie dostanú odpovede na otázky, ako peniazom rozumieť, ako využiť ich potenciál a múdro ich spravovať či ako správne nastaviť hotovostné toky a včas zachytiť signály zvnútra firmy. „Budeme sa tiež zaoberať najnovšími trendami v oblasti financií a vrátime sa k overeným pravidlám finančného riadenia a plánovania,“ dopĺňa organizátor konferencie Michal Svetko.

Nové tváre na konferencii

Zloženie rečníkov konferencie tento rok obohatí niekoľko nových mien. Prvým bude Juraj Habovštiak, zakladateľ, majiteľ a dlhoročný riaditeľ oravskej firmy MTS, ktorá je jedným zo svetových lídrov v oblasti automatizácie a výrobných technológií. Ďalším bude Peter Halušťok, ktorý sa aktívne venuje šíreniu princípov Biblie týkajúcich sa hospodárenia s peniazmi a majetkom v misii Biblia a financie. Trojicu uzavrie Radovan Ivanko, konzultant pre kresťanskú poradenskú firmu Aggeus Consulting.

Účastníci minuloročnej konferencie mali možnosť zúčastniť sa workshopu zakladateľa platformy Use Your Talents, Jozefa Kokošku. Jozef pôsobí ako lektor, mentor a konzultant v oblasti talentov i riadenia a vedenia zmeny a je certifikovaným koučom silných stránok spoločnosti Gallup®. Tentokrát bude jedným z hlavných rečníkov konferencie.

Na konferencii vystúpia aj Ľubomír Klieštik (Kamenárstvo Klieštik), Mário Tomášik (Spoločenstvo Martindom), jeden z workshopov povedie psychologička a koučka Denisa Zlevská (CTAR). Účastníkom sa prihovorí aj Ján Košturiak (Inovato) spolu s kňazom Vladimírom Maslákom (OZ Dobrý Pastier).

Futbal, wellness, modlitba, prednášky, workshopy

Program konferencie bude bohatý a pestrý. Aj tento rok je rozdelený na dve časti, prvý deň – streda – bude venovaný tzv. rozšírenému programu. Ten zahŕňa možnosť wellnessu, futbalový zápas podnikateľov, individuálny koučing, prednášku, zdieľanie osobných skúseností a networking. Hlavný program konferencie bude sústredený na štvrtok. Začne sa duchovným programom a bude pokračovať prednáškami vyššie zmienených rečníkov. Po obede bude opäť priestor na duchovný program a na záver sa účastníci rozídu na zvolené workshopy.

Registrácia a všetky informácie o konferencii vrátane cien, programu či profilov rečníkov sú k dispozícii na stránke www.rozvijame.sk.

TK KBS informovala Eva Hrešková( TK KBS, ehr, ml; pz ) 20230207025   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]